Serdecznie witamy na oficjalnej stronie

Armii Zbawienia w Rzeczypospolitej Polskiej

Jesteśmy Kościołem chrześcijańskim o silnym zaangażowaniu społecznym. Nasza „wojskowa” struktura pomaga nam szybko reagować w sytuacjach kryzysowych. Nasza organizacja koncentruje się na prowadzeniu ciągłych programów pomocowych wszystkim osobom potrzebującym w naszym sąsiedztwie.

W centrum naszego zainteresowania znajduje się głoszenie Ewangelii i budowanie charytatywnej wspólnoty żołnierzy Chrystusa.

Nasz korpus w Warszawie otworzyliśmy w 2005 roku. Prowadzimy w nim zajęcia poza lekcyjne dla dzieci i podwieczorki integracyjne w każdą Niedzielę wieczorem. Prowadzimy rownież punkt wydawania żywności dla osób potrzebujących pomocy. Mamy także studium Biblijne i Niedzielne nabożeństwa dla wierzących jak również okresowe ewangelizacje i programy użyteczności publicznej. Armia Zbawienia w Polsce rozwija swoją działalność również w Starachowicach, Malborku i Rzeszów.

Aktualności

Odciążamy Mamy- Maluch na Pradze Północ

Warszawa

Projekt ,,Odciążamy Mamy- Maluch na Pradze Północ” ma na celu zapewnienie profesjonalnej opieki nad dziećmi przez kompetentnych pracowników oraz wolontariuszy po to, aby w tym czasie rodzice mogli załatwić pilne sprawy, np. w urzędzie i nie musieli martwić się o to, że nie mają, co zrobić ze swoim dzieckiem.

Więcej...

Trzech nowych żołnierzy Armii Zbawienia

Rzeszów

W dniu 23 lutego 2014r. w Rzeszowie odbyło się uroczyste nabożeństwo podczas którego zaprzysiężono trzech nowych żołnierzy Armii Zbawienia.

Więcej...

Wszystkie wiadomości