Armia Zbawienia w Warszawie

Jezus kocha każdego z nas!

Zgodnie z naszym motto "Zbawieni by zbawiać", Armia Zbawienia w Warszawie służy ludziom w słowach i w czynach.

W najbiedniejszej dzielnicy Warszawy, Pradze-Północ, Armia Zbawienia karmi i pociesza ludzi biednych i pozbawionych środków do życia. Duża część ludności Pragi-Północ to osoby bezdomne, bezrobotne i głodujące. Pomagamy rozdając żywność i odzież, ale również służymy modlitwą, doradztwem i praktyczną pomocą.

Jedną ze służb Armii Zbawienia jest odwiedzanie chorych i samotnych ludzi w szpitalach i ich domach.

W czasie nabożeństw w Niedziele (14:00), na Studiach Biblijnych (Zwartek o 17:00 na ul. Brzeskiej) i na ulicach dzielimy się Ewangelią i przynosimy światłość do ciemności.

 

Armia Zbawienia w Warszawie wszystkim głosi Dobrą Nowinę o mocy i miłości Jezusa Chrystusa.

Służba Armii Zbawienia jest doceniana na poziomie politycznym i społecznym. Gdziekolwiek jest to możliwe Armia Zbawienia współpracuje z innymi kościołami i instytucjami.

Służba dla Dzieci Armii Zbawienia-Warszawa

Działanie naszej świetlicy współfinansuje M. St. Warszawa
Działanie naszej Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego współfinansuje m. st. Warszawa

Służba dla Dzieci Armii Zbawienia-Warszawa zawiera szeroki wybór aktywności dla dzieci pochodzących z rodzin potrzebujących: codzienna pomoc przy odrabianiu lekcji podczas tygodnia na Świetlicy, obozy letnie, specjalne projekty (teatr, sport...), wsparcie duchowe, gry i zabawy. Jeśli tylko jest to możliwe, Armia Zbawienia współpracuje z rodzicami. 

Armia Zbawienia nie byłaby wstanie  prowadzić tej służby bez pomocy wolontariuszy, którzy oddają swoje serce i dużą część swojego czasu, by pomagać ludziom w potrzebie!

Głosić Bożą miłość

Armia Zbawienia walczy przeciwko wszystkiemu, co szkodzi integralności ludzi. Salwacjoniści walczą by oswobadzać zniewolonych ludzi, by pomagać biednym żyć przyzwoitym życiem i by głosić miłość Bożą.