Punkt Weryfikacji Ofert Pracy już działa

W punkcie można bezpłatnie sprawdzić uczciwość krajowej i zagranicznej oferty pracy. Dodatkowo wspieramy i pomagamy klientom zachować bezpieczeństwo i prawa pracownicze, gdy pracują za granicą. BO: Nie każda oferta pracy jest zgodna z obietnicami!

Naszym celem jest zmniejszenie podatności i bezbronności wobec przestępstwa handlu ludźmi oraz zwiększenie świadomości na temat współczesnego niewolnictwa wśród osób poszukujących pracy. Pragniemy wyposażyć takie osoby w umiejętność weryfikacji oferty pracy i kontraktu z przyszłym pracodawcą.

Dodatkowo osobom z doświadczeniem współczesnego niewolnictwa oferujemy możliwość dostępu do stałego i sprawiedliwego zatrudnienia.

W warszawskim Punkcie Weryfikacji Ofert Pracy:
1.  Bezpłatnie pomagamy sprawdzić czy pracodawca, agencja pracy lub "znajomy" faktycznie oferuje to, co obiecuje. Uczymy, jak dbać o swoje interesy i prawa będąc i pracując za granicą. Uczymy, jak nie dać się oszukać i wykorzystać.
2.  Dajemy pakiet niezbędnych informacji i kontaktów dotyczących przeciwdziałania handlowi ludźmi i współczesnemu niewolnictwu dla poszukujących pracy – po to, aby każdy wiedział, jak się zachować w danej sytuacji.
3.  Dla dla osób spełniających kryteria proponujemy Program Orientacji na rynku pracy.

Kontakt:
Telefon: 574-482-744.
Email: weryfikacja.pracy@armia-zbawienia.pl
Otwarte: Pn, Wt, Śr. 8.00-13.00. ul. Targowa 46/5. Warszawa-Praga

Zapraszamy!

Wróć