Macie w domu ubrania lub buty, których już nie lubicie lub nie chcecie?

Przyzwyczajeni do tradycyjnych formuł modlitewnych, aktów liturgicznych zapominamy  czym jest prawdziwa modlitwa. Dlatego nie dziwi, że po latach takiej praktyki następuje zniechęcenie i klasyczny rytualizm...

Yesterday, AZ leaders in Poland gave an interview to Imi Radio (Polish multilingual, multicultural and integrating Internet radio). The interview was an opportunity to share their personal experiences of living and working in Poland as foreigners ...

Mam na imię Ania jestem mamą 2-ki dzieci i szczęśliwą babcią jednego wnusia . Do Armii Zbawienia zostałam zaproszona przez panią Bożenę Olszewską wraz ze swoim partnerem na spotkanie biblijne. Po pierwszym spotkaniu, od razu zdecydowałam się, że będę przychodzić na następne ...

Chwała Bogu, jesteśmy bardzo podekscytowani i wdzięczni Panu, gdyż 6 nowych Adherentów dołączyło się do polskiego Korpusu Armia Zbawienia w Starachowicach. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 30 stycznia 2022 z udziałem Oficera Regionalnego Majora Stevena Thomasa.

Planszówki, wyjścia na basen, warsztaty - to wszystko i dużo innego...

Armia Zbawienia zaprasza wszystkich na warsztaty teatralne w...

Prosimy o wsparcie Fundacji Armii Zbawienia, przekazując 1% podatku dochodowego na cele charytatywne. Wystarczy w formularzu podatkowym wybrać Armię Zbawienia. Dziękujemy bardzo!

Osoba w kryzysie bezdomności w Malborku od kilku lat mieszkała w namiocie. Oficer Korpusu Armia Zbawienia Krzysztof zaopiekował się mężczyzną, pomagał i wspierał go w trudnych chwilach, dostarczając też namioty, gdy powstawała taka potrzeba.

W 2021 r. Armia Zbawienia mogła dotrzeć do osób potrzebujących dzięki całorocznemu wsparciu naszych darczyńców, którzy przekazywali na rzecz Armii pieniądze, żywność i zabawki. Na zdjęciach są dzieci, które w tym roku też mogły otrzymać prezent świąteczny od Armia Zbawienia.

Jedną z moich ulubionych piosenek świątecznych jest utwór Binga Crosby’ego „Marzę o białych świętach, takich jak te, które znałem…”, „…Kiedyś wiedziałem.” Wydaje się, że bardzo dawno temu mogliśmy świętować Boże Narodzenie bez ograniczeń Covid i masek na twarzy.

W grudniu wolontariusze Armii Zbawienia śpiewają kolędy z dzwonkiem przy Czerwonym Kociołku (Christma Kettle), zapraszając wszystkich do dawania darowizn na wsparcie najbardziej potrzebujących w naszym społeczeństwie.

Armia Zbawienia zaczęła nowy program - służbę, rozwożąc chleb...

W grudniu wolontariusze Armii Zbawienia śpiewają kolędy z dzwonkiem przy Czerwonym Kociołku (Christmas Kettle), zapraszając wszystkich do dawania darowizn na wsparcie najbardziej potrzebujących w naszym społeczeństwie.

Podczas Gali Wolontariatu oficer Warszawskiego korpusu otrzymał wyróżnieniem w kategorii "Osobowość Wolontariatu 2021"