"I dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza, i usunę z waszego ciała serce kamienne, a dam wam serce mięsiste" Ezechiel 36, 26...

Wielu uchodźców oraz uchodźczyń z dziećmi ucieka w tych dniach do Polski przed wojną na Ukrainie. Prosimy o wsparcie naszej pracy, aby mogliśmy pomóc i zaspokoić potrzeby wielu tych zdesperowanych ludzi w ich trudnym czasie.

Korpus Armii Zbawienia w Rzeszowie oferuje pomoc socjalną, uciekającym przed wojną mieszkańcom Ukrainy

Macie w domu ubrania lub buty, których już nie lubicie lub nie chcecie?

Przyzwyczajeni do tradycyjnych formuł modlitewnych, aktów liturgicznych zapominamy  czym jest prawdziwa modlitwa. Dlatego nie dziwi, że po latach takiej praktyki następuje zniechęcenie i klasyczny rytualizm...

Yesterday, AZ leaders in Poland gave an interview to Imi Radio (Polish multilingual, multicultural and integrating Internet radio). The interview was an opportunity to share their personal experiences of living and working in Poland as foreigners ...

Mam na imię Ania jestem mamą 2-ki dzieci i szczęśliwą babcią jednego wnusia . Do Armii Zbawienia zostałam zaproszona przez panią Bożenę Olszewską wraz ze swoim partnerem na spotkanie biblijne. Po pierwszym spotkaniu, od razu zdecydowałam się, że będę przychodzić na następne ...

Chwała Bogu, jesteśmy bardzo podekscytowani i wdzięczni Panu, gdyż 6 nowych Adherentów dołączyło się do polskiego Korpusu Armia Zbawienia w Starachowicach. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 30 stycznia 2022 z udziałem Oficera Regionalnego Majora Stevena Thomasa.

Planszówki, wyjścia na basen, warsztaty - to wszystko i dużo innego...

Armia Zbawienia zaprasza wszystkich na warsztaty teatralne w...

Prosimy o wsparcie Fundacji Armii Zbawienia, przekazując 1% podatku dochodowego na cele charytatywne. Wystarczy w formularzu podatkowym wybrać Armię Zbawienia. Dziękujemy bardzo!

Osoba w kryzysie bezdomności w Malborku od kilku lat mieszkała w namiocie. Oficer Korpusu Armia Zbawienia Krzysztof zaopiekował się mężczyzną, pomagał i wspierał go w trudnych chwilach, dostarczając też namioty, gdy powstawała taka potrzeba.

W 2021 r. Armia Zbawienia mogła dotrzeć do osób potrzebujących dzięki całorocznemu wsparciu naszych darczyńców, którzy przekazywali na rzecz Armii pieniądze, żywność i zabawki. Na zdjęciach są dzieci, które w tym roku też mogły otrzymać prezent świąteczny od Armia Zbawienia.

Jedną z moich ulubionych piosenek świątecznych jest utwór Binga Crosby’ego „Marzę o białych świętach, takich jak te, które znałem…”, „…Kiedyś wiedziałem.” Wydaje się, że bardzo dawno temu mogliśmy świętować Boże Narodzenie bez ograniczeń Covid i masek na twarzy.