Armia Zbawienia w Warszawie staję się co raz bardziej znaną i mile widzianą w punktach recepcyjnych dla uchodźców z Ukrainy. Dzięki waszym darowiznom AZ może zapewnić niezbędną pomoc tym osobom. Jesteśmy otwarci codziennie, aby pomóc wielu uchodźcom, którzy licznie przybyli do miasta.

Lider korpusu AZ w Starachowicach, Bożena Olszewska, wzięła udział w sobotnim spotkaniu ze służbami ratunkowymi oraz organizacjami NGO na rzecz uchodźców i uchodczyń z Ukrainy. Ponieważ miejsc zakwaterowania w dużych miastach co raz mniej, mniejsze miasta też przyjmują uchodźców.

12 marca zorganizowaliśmy dużą pomoc dla jednego z ośrodków dla uchodźców, któremu przekazaliśmy żywność, środki czystości, słodycze i wiele innych artykułów. Mieliśmy okazję zobaczyć miejsce noclegów, jadalnię, pokój zabaw dla dzieci i porozmawiać...

Armia Zbawienia w Rzeszowie organizuje pomoc dla uchodźców, przekazując żywność, środki czystości, odzież, lekarstwa wszystkim potrzebującym...

Armia Zbawienia w Warszawie aktywnie działa na wszystkich “frontach”. Pomoc została przekazana do hospicjum, do ośrodków dla uchodźców, codziennie przychodzą do nas różne osoby (Ukraińcy i Polacy), którym rozdajemy ubrania, buty, jedzenie, dzielimy się informacją i życzliwym słowem.

Armia Zbawienia bardzo dziękuję za tak wiele darowizn i darów co w tej chwili otrzymujemy. Niestety my nie mamy zbyt dużo miejsca do przechowywania wszystkiego, a więc darowizny finansowe byłyby bardzo mile widziane.

W Polsce, Armia Zbawienia dla osób z Ukrainy rozdaje paczki żywnościowe, szuka mieszkania, pomaga w tłumaczeniu, udzielała praktycznego wsparcia i odwiedza punkty recepcyjne dla uchodźców przy granice.

W normalnych czasach sąsiedzi radzą sobie z życiem prywatnym, ale w czasach kryzysu... Sąsiedzi stają się rodziną! Dzielimy się, dbamy, angażujemy się! Pracujemy razem, aby zwyciężyć i walczyć o pokój poprzez modlitwę.

Na Pradze Północ każda osoba z Ukrainy może uzyskać

Armia Zbawienia organizuje zbiórkę dla osób z Ukrainy

Zostanie uruchomiony punkt bezpłatnego doradztwa podatkowego

W dzisiejszym świecie, coraz trudniej przychodzi realizowanie nakazu misyjnego. Jezusa Chrystusa "idźcie i głoście" Mt. 28, 19 a. Człowiek stał się odporny na ewangeliczny przekaz wzywający go do nawrócenia.

"I dam wam serce nowe, i ducha nowego dam do waszego wnętrza, i usunę z waszego ciała serce kamienne, a dam wam serce mięsiste" Ezechiel 36, 26...

Wielu uchodźców oraz uchodźczyń z dziećmi ucieka w tych dniach do Polski przed wojną na Ukrainie. Prosimy o wsparcie naszej pracy, aby mogliśmy pomóc i zaspokoić potrzeby wielu tych zdesperowanych ludzi w ich trudnym czasie.

Korpus Armii Zbawienia w Rzeszowie oferuje pomoc socjalną, uciekającym przed wojną mieszkańcom Ukrainy