Osoba w kryzysie bezdomności w Malborku od kilku lat mieszkała w namiocie. Oficer Korpusu Armia Zbawienia Krzysztof zaopiekował się mężczyzną, pomagał i wspierał go w trudnych chwilach, dostarczając też namioty, gdy powstawała taka potrzeba.

W 2021 r. Armia Zbawienia mogła dotrzeć do osób potrzebujących dzięki całorocznemu wsparciu naszych darczyńców, którzy przekazywali na rzecz Armii pieniądze, żywność i zabawki. Na zdjęciach są dzieci, które w tym roku też mogły otrzymać prezent świąteczny od Armia Zbawienia.

Jedną z moich ulubionych piosenek świątecznych jest utwór Binga Crosby’ego „Marzę o białych świętach, takich jak te, które znałem…”, „…Kiedyś wiedziałem.” Wydaje się, że bardzo dawno temu mogliśmy świętować Boże Narodzenie bez ograniczeń Covid i masek na twarzy.

W grudniu wolontariusze Armii Zbawienia śpiewają kolędy z dzwonkiem przy Czerwonym Kociołku (Christma Kettle), zapraszając wszystkich do dawania darowizn na wsparcie najbardziej potrzebujących w naszym społeczeństwie.

Armia Zbawienia zaczęła nowy program - służbę, rozwożąc chleb...

W grudniu wolontariusze Armii Zbawienia śpiewają kolędy z dzwonkiem przy Czerwonym Kociołku (Christmas Kettle), zapraszając wszystkich do dawania darowizn na wsparcie najbardziej potrzebujących w naszym społeczeństwie.

Podczas Gali Wolontariatu oficer Warszawskiego korpusu otrzymał wyróżnieniem w kategorii "Osobowość Wolontariatu 2021"

Na świecie żyje ponad 38 mln osób z HIV/AIDS, w 2020 r. zakażenie HIV rozpoznano u 1,7 mln osób...

W grudniu wolontariusze Armii Zbawienia śpiewają kolędy z dzwonkiem przy Czerwonym Kociołku (Christma Kettle), zapraszając wszystkich do dawania darowizn na wsparcie najbardziej potrzebujących w naszym społeczeństwie.

Co roku odbywa się wspólne zgromadzenia przywódców i członków Armii Zbawienia z całej Polski.

Kościół Armia Zbawienia w Rzeszowie w okresie Adwentu, przeprowadzi na ulicach miasta Rzeszowa zbiórkę funduszy z przeznaczeniem na cel charytatywny.

"Pójdźmy zaraz aż do Betlejem i oglądajmy to,co się stało i co nam objawił Pan"...

"Toteż, przychodząc na świat, mówi; Nie chciałeś ofiar krwawych i darów, Aleś ciało dla mnie przysposobił; Nie upodobałeś sobie w całopaleniach i ofiarach za grzechy. Tedy rzekłem; Oto przychodzę, Aby wypełnić wolę twoją, o Boże, Jak napisano o mnie w zwoju księgi"...

Armia Zbawienia w Polsce przyłącza się do organizacji pozarządowych w apelu o dostęp do granicy polsko-białoruskiej w celu udzielenia pomocy humanitarnej. Proszę, dołącz do nas w modlitwie, aby zakończyć ten kryzys humanitarny.

Armia Zbawienia wzięła udział w tegorocznym spotkaniu kompanii Gwiazdkowej Niespodzianki, aby w tym roku wiele dzieciaków otrzymało po raz pierwszy