W Rzeszowie Armia Zbawienia zorganizowała różnorodną pomoc dla uchodźców z Ukrainy: prowadzenie zakupów, dostarczenie żywności czy vaucherów towarowych.

Armia Zbawienia prowadzi dla młodzieży oraz dzieci…

Budujemy dobre relacje z naszymi gośćmi z Ukrainy . Borys był naszym tłumaczem, dziękujemy za cudowną zabawę i wspólną modlitwę w Armii Zbawienia w Starachowicach.

Placówka Armii Zbawienia w Malborku od 9 kwietnia dostarcza kobietom i ich dzieciom z Ukrainy karty podarunkowe do Lidla. 40 kobiet i 50 dzieci otrzymało pomoc w formie tych kart podarunkowych.

Ewangelia św. Łukasza 24:1-3 „W pierwszy dzień tygodnia poszły, skoro świt do grobu, niosąc przygotowane wonności. Kamień zastały odsunięty od grobu. A skoro weszły, nie znalazły ciała Pana Jezusa.”.

Młodych osób zapraszamy na spotkania do Armii Zbawienia…

Wielu osób z Ukrainy teraz przybywa do Warszawy szukając…

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei.

"A przypominam wam, bracia, ewangelię, którą wam zwiastowałem, którą też przyjęliście i w której trwacie. I przez którą zbawieni jesteście, jeśli ją tyko zachowacie tak, jak wam ją zwiastowałem..."

Jak co roku Armia Zbawienia w Rzeszowie z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego, przygotowała świąteczne paczki dla...

"Wielkanocny pejzaż", pod tym tytułem dzieci z korpusu Armii Zbawienia w Rzeszowie przygotowali wystawę ścienną...

Korpus Armii Zbawienia w Rzeszowie intensywnie jest zaangażowany w pomoc dla uchodźców. Jest to systematyczna praca, którą prowadzimy docierając do coraz większej liczby potrzebujących...

Liderzy Armii Zbawienia biorą udział w cotygodniowym Forum Narodowym NGO poświęconym organizacji pomocy dla uchodźców z Ukrainy w Polsce.

Kapitan Matthew Beatty, major Wendy Goodman z Międzynarodowej służby ratowniczej AZ oraz lider AZ w Polsce, major Steven Thomas, odwiedzili warszawski magazyn, aby zobaczyć nową dostawę palet z pieluchami, jedzeniem dla niemowląt, kosmetykami i żywnością, która zostanie rozdana jako pomoc ukraińskim ...

Dzięki darowiznom na rzecz AZ możemy pomóc ukraińskim rodzinom w postaci bonów na zakup artykułów w supermarkecie według własnych potrzeb. Wszyscy liderzy Korpusów identyfikują ukraińskich uchodźców z wielką potrzebą i teraz są w stanie im pomóc.