Aktualności

Armia Zbawienia w Polsce po raz kolejny wzięła udział w....

Korpus Armii Zbawienia w Rzeszowie

"Trzy razy w roku będziesz świętował na moją cześć. Będziesz przestrzegał Święta Przaśników. Siedem dni jeść będziesz przaśniki, jak ci rozkazałem, w wyznaczonym czasie miesiąca..."

W tym roku zorganizowaliśmy w Armii Zbawienia Wieczór Dziękczynienia dla naszych seniorów...

Rodzina jako podstawowa jednostka społeczna powinna być gwarantem bezpieczeństwa, szkołą kształtowania charakterów i prawidłowego rozwoju...

"Nie opuszczajmy swoich zebrań, jak to zwykli niektórzy, lecz zachęcajmy się i to tym gorliwiej, im wyraźnie dostrzegacie, że zbliża się dzień"

W niedzielę obyło się wspólne spotkanie korpusów Armii Zbawienia z Warszawy i Starachowic - 'Poza Ciemnością', poświecone modlitwie za ofiary handlu ludżmi. Szacuję się że dzisiaj na świecie ponad 40 millionów ofiar niewolnictwa. My wierżymy że oprócz działań dużo może nasza wspólna modlitwa.

"Bo byłem głodny, i daliście mi jeść, byłem spragniony, i daliście mi pić, przybyszem byłem, a przygarnęliście mnie, nagi a odzialiście mnie...."

Dziś Armia Zbawienia na całym świecie organizuje dzień modlitwy za ofiary handlu ludźmi, ponieważ wierzymy, że modlitwa może coś zmienić.

W południowych stanach USA Armia Zbawienia jest zaangażowana w ogromną akcję pomocniczą dla ludzi dotkniętych huraganem Ida, huraganem 4-ej kategorii, który miał miejsce w niedzielę 29 sierpnia ...