2021

Korpus Armii Zbawienia w Rzeszowie podczas niedzielnego nabożeństwa przyjął w swoje szeregi nowego żołnierza...

Armia Zbawienia w Polsce po raz kolejny wzięła udział w....

"Trzy razy w roku będziesz świętował na moją cześć. Będziesz przestrzegał Święta Przaśników. Siedem dni jeść będziesz przaśniki, jak ci rozkazałem, w wyznaczonym czasie miesiąca..."

W tym roku zorganizowaliśmy w Armii Zbawienia Wieczór Dziękczynienia dla naszych seniorów...

W niedzielę obyło się wspólne spotkanie korpusów Armii Zbawienia z Warszawy i Starachowic - 'Poza Ciemnością', poświecone modlitwie za ofiary handlu ludżmi. Szacuję się że dzisiaj na świecie ponad 40 millionów ofiar niewolnictwa. My wierżymy że oprócz działań dużo może nasza wspólna modlitwa.

Masz w domu ubrania, buty i inne rzeczy, które...

"Bo byłem głodny, i daliście mi jeść, byłem spragniony, i daliście mi pić, przybyszem byłem, a przygarnęliście mnie, nagi a odzialiście mnie...."

Dziś Armia Zbawienia na całym świecie organizuje dzień modlitwy za ofiary handlu ludźmi, ponieważ wierzymy, że modlitwa może coś zmienić.

W południowych stanach USA Armia Zbawienia jest zaangażowana w ogromną akcję pomocniczą dla ludzi dotkniętych huraganem Ida, huraganem 4-ej kategorii, który miał miejsce w niedzielę 29 sierpnia ...

Czy 80 łat czy 8 jesteśmy dziećmi. Jeszcze wspanialej być nazwanym Dzieckiem Bożym i mieć Ojca który jest w niebie.

Wsparcie w Starcie to projekt w Armii Zbawienia w Warszawie adresowany do osób młodych...

Każdy z nas wie, że Armia Zbawienia na całym świecie zbiera pieniadze pod czas świąt Bożego Narodzenia. Ale w Polsce robimy to również latem. Spędziliśmy kilka weekendów na Starym Mieście w Warszawie rozmawiając z ludźmi, opowiadając o tym, co robi Armia Zbawienia i zbierając darowizny ...

Teraz jest możliwość spisania się dla GUS w Armii Zbawienia na żywo lub przez telefon...