Placówka Malbork

Kościoł i Punkty Pomocy Armii Zbawienia w Polsce
ul. Poczty Gdańskiej 3, 82-200 Malbork

Witamy!

Armia Zbawienia w Malborku służy ludziom w słowach i w czynach. W Malborku Armia Zbawienia jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba.

Wspieramy i pomagamy tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Karmimy głodnych, pocieszamy smutnych i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia. Rozdając im żywność i odzież, również służymy doradztwem, praktyczną pomocą oraz modlitwą.

Dowódca Placówki Krzysztof Steiner
Placówka Malbork
Dowódca Placówki Krzysztof Steiner

Nasze przesłanie:

"Zapewniam Was cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci uczyniliście Mnie" z Ewangelii św. Mateusza 25;40
"Bóg patrzy inaczej niż człowiek. Człowiek patrzy na to, co ma przed oczami, Pan patrzy na serce" z I Księgi Samuela 16;7

Nasza krótka historia:

Armia Zbawienia w Malborku działa na miejscu i w terenie od 2012 r. przy ulice Poczty Gdańskiej. W Armii Zbawienia organizujemy programy dla rodzin, dzieci i młodzieży (zajęcia pozalekcyjne, świetlica, klub integracyjne). Prowadzimy punkt dla osób potrzebujących pomocy, Studia Biblijne oraz Nabożeństwa Niedzielne. Koncentrujemy się na modlitwie i na działaniu na rzecz drugiego człowieka.

NASZE PROGRAMY – Malbork

Grupa studiów biblijnych

zapraszamy każdego kto chce czytać i rozważać Słowo Boże wspólnie z innymi zainteresowanymi przy kawie lub herbacie.

Nabożeństwo

zapraszamy każdego kto jest chętny usłyszeć Słowo Boże, oddać Bogu chwałę i cześć oraz spędzić wspólnie czas z innymi dzieląc się swoimi radościami i troskami.

Praca z Dziećmi i Młodzieżą

Świetlica dla dzieci i młodzieży, zapraszamy każdego kto chce w spokojnym miejscu odrobić lekcje, spędzić czas i porozmawiać z rówieśnikami, potrenować i zjeść.

Ewangelizacja uliczna

Duszpasterstwo uliczne dla osób w kryzysie bezdomności. w Malborku lider korpusu Krzysztof Steiner dostarcza ciepłą odzież i pościel termiczną, przekazane nam przez hojnych ludzi. Armia Zbawienia jest wdzięczna za wszystkie otrzymane datki oraz darowizny. Oficer korpusu Malborskiego Krzysztof wyrusza na poranną przechadzkę w poszukiwaniu bezdomnych, którzy są głodni i potrzebują wsparcia. Krzysztof jest zawsze gotów nie tylko zaoferować chleb, ale też wysłuchać dając chleb z nieba pochodzący z modlitwy i Słowa Bożego.

Wydarzenia