ul. Matejki 12, 35-064 Rzeszów

Korpus Rzeszów

Kościoł i Punkty Pomocy Armii Zbawienia w Polsce

Spotkanie w „Arce Noego”

Wolontariusze witają rodziców i ich dzieci, na kolejnym spotkaniu w ramach klubu „Arka Noego”.

Sobotnie popołudnie 18 kwietnia 2015 godz. 12:00. Pogoda na zewnątrz nie jest najlepsza, ale w korpusie Armii Zbawienia w Rzeszowie robi się coraz cieplej. Wolontariusze witają rodziców i ich dzieci, na kolejnym spotkaniu w ramach klubu „Arka Noego”.

Widać ogromną radość na twarzach dzieci i zadowolenie rodziców, którzy z wielką ochotą angażują się w organizowane przez nasz korpus spotkania. Rozpoczynają się wspólne zabawy, rozmowy, dyskusje i łamanie lodów w kontaktach interpersonalnych. Zaopatrzyliśmy dzieci w liczne gry planszowe o charakterze edukacyjnym i wychowawczym. Każdy może wybrać coś dla siebie. W czasie gdy dzieci wzajemnie się integrują jest okazja, aby porozmawiać z rodzicami przy kawie. Planujemy wspólnie kolejne spotkania, ustalając ich charakter. Rozmowy dotyczą trudów codziennego życia jak również wielu radości. Jest to czas na lepsze poznanie się.

Dla dzieci zostały przygotowane słodycze, ciastka, jogurty, owoce i napoje. Rodzice bardzo chętnie zaangażowali się w przygotowanie kolorowych kanapek, które wszystkim bardzo smakowały. Nasze spotkanie zakończyło się o godz. 14:00. Najbliższe spotkanie ma odbyć się na łonie przyrody przy wspólnym grillowaniu. Oj, oby tylko dopisała pogoda.

Wróć