ul. Sportowa 5, 27-200 Starachowice

Korpus Starachowice

Kościoł i Punkty Pomocy Armii Zbawienia w Polsce

Aktualności – Armia Zbawienia w Starachowice

Armia Zbawienia w Starachowicach zaprasza na świąteczne śniadanie Wielkanocne, które...

Wczoraj Korpus Starachowicki powitał w swoim gronie sześciu nowych członków; jeden nowy żołnierz i pięciu adherentów.

Zostaliśmy docenieni przez mieszkańców Warszawy i kapitułę Plebiscytu za naszą dzialalność w 2022 roku na Pradze Północ - „Armia Zbawienia organizacja na medal”.

Uczymy się języka polskiego 🇵🇱. W Polsce teraz przybywa liczna grupa uchodźców z Ukrainy, chętnych poznać lepiej nasz język.

Budujemy dobre relacje z naszymi gośćmi z Ukrainy . Borys był naszym tłumaczem, dziękujemy za cudowną zabawę i wspólną modlitwę w Armii Zbawienia w Starachowicach.

Starachowice miasto w centralnej Polsce wraz z Armia Zbawienia przygotowują się do przyjęcia uchodźców z Ukrainy, którzy mają wkrótce tu przybyć.

Lider korpusu AZ w Starachowicach, Bożena Olszewska, wzięła udział w sobotnim spotkaniu ze służbami ratunkowymi oraz organizacjami NGO na rzecz uchodźców i uchodczyń z Ukrainy. Ponieważ miejsc zakwaterowania w dużych miastach co raz mniej, mniejsze miasta też przyjmują uchodźców.

W niedzielę obyło się wspólne spotkanie korpusów Armii Zbawienia z Warszawy i Starachowic - 'Poza Ciemnością', poświecone modlitwie za ofiary handlu ludżmi. Szacuję się że dzisiaj na świecie ponad 40 millionów ofiar niewolnictwa. My wierżymy że oprócz działań dużo może nasza wspólna modlitwa.

Czy 80 łat czy 8 jesteśmy dziećmi. Jeszcze wspanialej być nazwanym Dzieckiem Bożym i mieć Ojca który jest w niebie.

Wielka radość: Korpus Starachowic ma siedmiu nowych członków!

15.05.2018 (wtorek) 11.00-14.00, ul. Sportowa 5A/5B

Nowi członkowie Korpusu w Starachowicach
W niedzielę 6 grudnia 2015 r. miało miejsce świętowanie [...]

“Gdy usuniesz spośród siebie jarzmo, szydercze pokazywanie palcem i bezecne mówienie, gdy głodnemu podasz swój chleb […] wtedy twoje światło wzejdzie w ciemności […] I Pan będzie ciebie stale prowadził.” (Izajasza 58: 9-11) To są te słowa, które przeczytała Bożena Olszewska

Od 01.08.2013 - 10.8.2013 Młodzież ze Starachowic była na pierwszych koloniach Armii Zbawienia -było SUPER!!!