Korpus Starachowice

Kościoł i Punkty Pomocy Armii Zbawienia w Polsce
ul. Sportowa 5, 27-200 Starachowice

Witamy!

Armia Zbawienia w Starachowicach służy ludziom w słowach i w czynach. W Starachowicach Armia Zbawienia jest wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba.

Wspieramy i pomagamy tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Karmimy głodnych, pocieszamy smutnych i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia. Rozdając im żywność i odzież, również służymy doradztwem, praktyczną pomocą oraz modlitwą.

Bożena Olszewska
Korpus Starachowice
Bożena Olszewska

NASZE PROGRAMY – Starachowice

Grupa studiów biblijnych

"Warsztaty Biblijne - Edukacja katechetyczna - ABC teologii Starego Testamentu - Doktryna protestancka - Lekcje Biblijne - zasady wiary Aarmia Zbawienia - Studium wybranych ksiąg Biblii itp. - wykłady okolicznościowe (rekolekcje adwentowe, pasyjne) - forum dyskusyjne

Praca z Dziećmi i Młodzieżą

program dla dzieci w wieku od 8 lat do 15 lat. Oferujemy wspólne gry, zabawy integracyjne , nauka gry na syntezatorze, poczęstunek

Punkt pomocy i wsparcia

Wydawanie żywności z Food Banku

Wydarzenia

Aktualności - Korpus Starachowice

Wczoraj Korpus Starachowicki powitał w swoim gronie sześciu nowych członków; jeden nowy żołnierz i pięciu adherentów.

Zostaliśmy docenieni przez mieszkańców Warszawy i kapitułę Plebiscytu za naszą dzialalność w 2022 roku na Pradze Północ - „Armia Zbawienia organizacja na medal”.

Uczymy się języka polskiego 🇵🇱. W Polsce teraz przybywa liczna grupa uchodźców z Ukrainy, chętnych poznać lepiej nasz język.

Budujemy dobre relacje z naszymi gośćmi z Ukrainy . Borys był naszym tłumaczem, dziękujemy za cudowną zabawę i wspólną modlitwę w Armii Zbawienia w Starachowicach.