Armia Zbawienia Warszawa Śródmieście

Armia Zbawienia jest zawsze w ruchu.

Brak działań w chwili obecnej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W sprawie działań najbliższego Korpusu prosimy o kontakt z Korpusem Warszawa - Praga Północ pod nr telefonu +48 609 023 444.

Armia Zbawienia Warszawa Śródmieście jest najmłodszą placówką Armii Zbawienia w Polsce. Rozpoczęliśmy różne działania skierowane do Polaków i obcokrajowców. Sprawdź naszą agendę w kolumnie po prawej stronie.

Społeczność: Nie wszyscy mówimy po polsku, dlatego nasze nabożeństwa są po angielsku i po polsku. Odbywają się co drugi sobotni wieczór w naturalnej i swobodnej atmosferze. Razem śpiewamy, modlimy się, czytamy Biblię i słuchamy krótkiego kazania. Jest to zrozumiałe dla każdego. Wszyscy są mile widziani!

Budowanie relacji: Niektórzy studenci doświadczyli, że szczególnie obcokrajowcy mogą czuć się samotni. Samotność jest bardzo często ceną, jaką musimy zapłacić za ekspatriację. Dlatego nasza "Grupa samotności" spotyka się raz w miesiącu w kawiarni. Jest otwarta dla wszystkich narodowości, religii lub poglądów politycznych. Oczywiście też serdecznie zapraszamy Polaków!

Czytanie Biblii: Kolejną atrakcją naszego programu są spotkania poświęcone czytaniu Biblii. Co drugi czwartek możesz do nas dołączyć, aby razem czytać Biblię. Staramy się zrozumieć, co Bóg chce nam powiedzieć. Nasze spotkania odbywają się wspólnie z Kościołem anglikańskim w Warszawie. Wspólnym językiem jest angielski. Bez względu na to, czy coś wiesz o Jezusie, czy jesteś teologiem, czekamy na Ciebie!

Projekt przeciwko handlowi ludźmi i współczesnemu niewolnictwu: Gdy tylko będziemy mieli własne pomieszczenie, rozpoczniemy nasze działania przeciwko handlowi ludźmi i współczesnemu niewolnictwu. Możemy sprawdzić Twoją ofertę pracy bezpłatnie, oferujemy doradztwo i warsztaty na temat twoich praw w Polsce i za granicą.

Jeśli chcesz regularnie otrzymywać informacje o nadchodzących spotkaniach, skontaktuj się z nami: armia.zbawienia@armia-zbawienia.pl.

 

Międzynarodowa deklaracja misji

Armia Zbawienia, jako międzynarodowy ruch, jest ewangeliczną częścią powszechnego Kościoła chrześcijańskiego. Jej przesłanie oparte jest na Biblii. Jej służba motywowana jest Bożą miłością. Jej misją jest głosić Ewangelię Jezusa Chrystusa i spotykać się z ludzkimi potrzebami w Jego imieniu bez względu na osobę.