Armia Zbawienia Warszawa Śródmieście

Plac Zbawiciela, w śródmieściu Warszawy.

Armia Zbawienia rozpoczyna działalność w Śródmieściu Warszawskim. Dzielimy się miłością Boga ze wszystkimi ludźmi, wszystkich narodowości i w każdym wieku.

Budujemy relacje np. w naszym anglojęzycznym "projekcie samotności". Gramy, jemy wspólnie obiad, dyskutujemy oraz uczymy się od siebie nawzajem itd.

Czytamy Biblię i wcielamy ją w życie. Wspólnym językiem jest język angielski, jednak wszystkie języki są mile widziane.

Nabożeństwa: Jak najszybciej chcielibyśmy rozpocząć nabożeństwa w różnych językach (polski, angielski, niemiecki, francuski).

Projekt Przeciwdziałanie Handlowi Ludźmi i Współczesnemu Niewolnictwu: Począwszy od stycznia możemy bezpłatnie sprawdzać oferty pracy, oferujemy doradztwo i warsztaty na temat Twoich praw w Polsce i za granicą.

Dopóki nie mamy własnego lokalu, spotkamy się w różnych miejscach. Wyślij e-mail, jeśli chcesz otrzymywać regularne informacje o nadchodzących spotkaniach: gabrielle.glodek@armia-zbawienia.pl

Możesz także spotkać się ze mną w "Coffee Karma"(Plac Zbawiciela) zazwyczajw czwartki od 13:00 do 15:00.

Międzynarodowa deklaracja misji

Armia Zbawienia, jako międzynarodowy ruch, jest ewangeliczną częścią powszechnego Kościoła chrześcijańskiego. Jej przesłanie oparte jest na Biblii. Jej służba motywowana jest Bożą miłością. Jej misją jest głosić Ewangelię Jezusa Chrystusa i spotykać się z ludzkimi potrzebami w Jego imieniu bez względu na osobę.