Bożego narodzenia w Placówce Malbork

Czas Bożego Narodzenia w Placówce Armii Zbawienia w Malborku przebiegł w atmosferze modlitwy i działania. 

Przed Dniami Świątecznymi obdarowywaliśmy wiele rodzin ubraniami i butami otrzymanymi od naszych przyjaciół z Armii Zbawienia z Niemiec. Ci którzy są na miejscu przychodzili do Placówki po odbiór osobiście, a tym którzy są w terenie zawoziliśmy do domów. Przy tej okazji rozdawaliśmy nasze nowe ulotki Armii Zbawienia. Radość i zadowolenie z tych rzeczy były wielkie! Dziękujemy! 

Następnie robiliśmy karty pocztowe, które podarowaliśmy lub wysłaliśmy naszym rodzinom lub przyjaciołom w Polsce i za granicą. 

Spotykaliśmy się w naszych regularnych dniach tygodnia i w niedziele i Święta- spożywając wspólne poczęstunki, śpiewając kolędy i rozmawiając o narodzinach naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. 

W Wigilię i ostatni dzień roku 2018 wyszliśmy na miasto z ulotkami zamykając to wejściem do restauracji, które było jedynym w tym dniu otwartym miejscem w Malborku. Mamy od nich słowo, że przy okazji remontu podarują nam niepotrzebne im a potrzebne nam sprzęty do lepszego wyposażenia Placówki AZ w Malborku. 

Pozdrawiamy z Malborka i dziękujemy Wszystkim za modlitwę i wsparcie. modlimy się za Was Wszystkich w imieniu Jezusa Chrystusa!

Wróć