Dziękujemy za wsparcie

Przywódcy Armii Zbawienia w Polsce, kapitan Philip James i major Caroline James, w połowie sierpnia wrócą na swoje ojczyste terytorium.

Było to dla nas jasne od samego początku: Carrie i Philip James kochają Jezusa, Armię Zbawienia i nas tutaj w Polsce. Dlatego przecież w trakcie swojej trzyletniej służby wspierali każdą osobę, jak również Armię Zbawienia jako całość.


Ich służba w Polsce rozpoczęła się 15 lipca 2016 r.: kapitana Philipa Jamesa jako Oficera Regionalnego i major Caroline James jako Regionalnej Dyrektor ds. Kobiet, Rodzin i Seniorów. 15 sierpnia podejmą realizację nowego zadania, tym razem na swoim ojczystym Terytorium Zjednoczonego Królestwa z Republiką Irlandii, jako „Divisional Mission Enablers” („Facylitatorzy Misji Dywizji”) w Dywizji North East England (północno-wschodniej Anglii).


Ponieważ Carrie i Philip mają przed sobą jeszcze dwa miesiące urlopu, ich pożegnanie odbyło się już 30 maja. Wszyscy przywódcy korpusów mieli możliwość podziękowania i powiedzenia „do widzenia”. Philip dał nam następującą radę: "Z największym zaangażowaniem i odpowiedzialnością podążajcie za naszą misją: zdobyć ludzi dla Jezusa, prowadzić ich do uświęcenia i wspierać w cierpieniu!"


Carrie mówiła o dobrej walce w odniesieniu do  wiary (Flp 3, 12-14): "Cieszcie się pędząc razem, zachęcajcie się nawzajem, wskazując na cel i pędząc ze wszystkich sił!"


Nie wiemy jeszcze, kto będzie ich następcą w Polsce. Jednak myślę, że w imieniu wszystkich przywódców korpusów, żołnierzy, pracowników i przyjaciół, bardzo podziękujmy w tym miejscu Carrie i Philipowi za ich służbę. Byli oni naszym wsparciem, motywacją i inspiracją. Niech Bóg błogosławi im i ich rodzinie również w ich nowym miejscu pełnienia misji.  
 
 

Wróć