Obóz rodzinny

W zeszłym tygodniu Armia Zbawienia zorganizowała obóz, pierwszy od początku pandemii Covid. Był to obóz rodzinny dla rodzin z całej Polski związanych z misją Armia Zbawienia. Zgromadziliśmy się w ośrodku wypoczynkowym z kąpieliskiem koło Olsztynka na północy Polski.

W programie obozu były warsztaty kreatywne, zajęcia na świeżym powietrzu, wellness, wizyta do Aquaparku, spływ kajakowy, Talent show, zwiedzanie muzeów i miasta Olsztyn, ognisko, chrześcijański wieczór filmowy i codzienne nauczanie biblijne. Ciekawe, że naszymi sąsiadami w ośrodku była grupa Kościoła Adwentystów z Ukrainy licząca 200 dzieci i dorosłych. Oni uznali, że organizacja obozu w Polsce będzie bezpieczniejsza i po obozie wracają na Ukrainę. Pomiędzy domkami w dużym namiocie codziennie prowadzili wieczorne nabożeństwa w języku ukraińskim, skłaniając słuchających do refleksji.

Chwała Panu Bogu za możliwość organizacji obozu. Jesteśmy wdzięczni, że udało nam się spotkać z rodzinami, które przez cały rok mieszkają daleko od siebie w całej Polsce, ale służą w polskiej Armii Zbawienia.

Wróć