[Praca dodatkowa] Poszukujemy pracownika do Banku Żywności

Stanowisko: pracownik Punktu Wydawania Żywności (praca dodatkowa)

Pracodawca: Kościół Armia Zbawienia w RP, www.armia-zbawienia.pl

Miejsce pracy: Starachowice

Wykształcenie: min. średnie.

Obowiązki: prowadzenie punktu wydawania żywności, kontakt z beneficjantami projektu, prowadzenie dokumentacji projektu, współpraca z koordynatorem.

Oferujemy:

- umowę cywilnoprawną na czas trwania projektu (marzec-grudzień 2018r.);

- pracę raz w tygodniu w godzinach popołudniowych (ok 2-3 h w tygodniu);
- przyjazną atmosferę pracy;

- możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji.

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w organizacjach pozarządowych, którym bliskie są wartości chrześcijańskie. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) drogą elektroniczną na adres armiazbawienia.pracasocjalna@gmail.com do dnia 18.02.2018. Rozmowy rekrutacyjne odbywać się będą między 20, a 23 lutym 2018.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Armia Zbawienia, jako międzynarodowy ruch, jest ewangeliczną częścią powszechnego Kościoła chrześcijańskiego. Jej przesłanie jest oparte na Biblii. Jej służba jest motywowana Bożą miłością. Jej misją jest głosić ewangelię Jezusa Chrystusa i zaspokajać ludzkie potrzeby w Jego imieniu, bez dyskryminacji.