Świąteczna kampania Armii Zbawienia w 2023

Święta Bożego Narodzenia to dla każdego z nas wyjątkowy czas. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rodzinny obiad, prezenty i świąteczną atmosferę. Są jednak wśród nas tacy, którzy nie będą mieli tego wszystkiego, bo są samotni lub mają trudną sytuację finansową.

Pomóż nam zorganizować święta także dla nich. Zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznej kampanii Armii Zbawienia:

1. W grudniu na całym świecie Armia Zbawienia stoi na ulicach z czerwonym 'kociołkiem' i zbiera darowizny. Możesz na to poświęcić kilka godzin.

2. Zima to czas chłodów, zadbajmy o tych, dla których ulica jest domem – przynieś do Armii Zbawienia w Twoim mieście ciepłe skarpetki, rękawiczki, czapkę (nowe) dla osoby w kryzysie bezdomności.

3. Wiele dzieci w tym roku nie otrzyma prezentu, ponieważ samotny rodzic zapłaci wszystkie ostatnie pieniądze na mieszkanie i wyżywienie. Przynieś zabawkę, tabliczkę czekolady, książkę (coś co sam chciałbyś otrzymać w prezencie na święta).

4. Jeśli chcesz nas wesprzeć, ale nie masz czasu, możesz przekazać nam darowiznę tutaj https://zrzutka.pl/ub4489 albo tutaj https://www.armia-zbawienia.pl/darowizny.html

5. Poszukujemy wolontariuszy do wszystkich naszych wydarzeń. Przyjdź i stwórz z nami cud Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej informacji pod numerem 605 368 604 lub mail pomoc@armia-zbawienia.pl 

Wróć