Masz w domu ubrania, buty i inne rzeczy, które...

"Bo byłem głodny, i daliście mi jeść, byłem spragniony, i daliście mi pić, przybyszem byłem, a przygarnęliście mnie, nagi a odzialiście mnie...."

Dziś Armia Zbawienia na całym świecie organizuje dzień modlitwy za ofiary handlu ludźmi, ponieważ wierzymy, że modlitwa może coś zmienić.

W południowych stanach USA Armia Zbawienia jest zaangażowana w ogromną akcję pomocniczą dla ludzi dotkniętych huraganem Ida, huraganem 4-ej kategorii, który miał miejsce w niedzielę 29 sierpnia ...

Czy 80 łat czy 8 jesteśmy dziećmi. Jeszcze wspanialej być nazwanym Dzieckiem Bożym i mieć Ojca który jest w niebie.

Wsparcie w Starcie to projekt w Armii Zbawienia w Warszawie adresowany do osób młodych...

Każdy z nas wie, że Armia Zbawienia na całym świecie zbiera pieniadze pod czas świąt Bożego Narodzenia. Ale w Polsce robimy to również latem. Spędziliśmy kilka weekendów na Starym Mieście w Warszawie rozmawiając z ludźmi, opowiadając o tym, co robi Armia Zbawienia i zbierając darowizny ...

Teraz jest możliwość spisania się dla GUS w Armii Zbawienia na żywo lub przez telefon...

Dzisiaj w Rzeszowie został mianowany do służby jako oficer Armii Zbawienia nowy porucznik - Krzysztof Steiner. To było wydarzenie pełne świętowania i uwielbienia. Uroczystość poprowadzili przywódcy terytorium Niemiec, Polski oraz Litwy, pułkownicy Herve i Deborah Cachelin z kwatery głównej w Kolonii.

Dzieciaki z Armii Zbawienia w Warszawie miały tygodniowe półkolonie...

Już w najbliższą sobotę 10 lipca Armia Zbawienia w Polsce będzie miała mianowanie i podpisanie przemierza nowego porucznika Krzysztofa Steinera z korpusu AZ w Malborku. Tą uroczystość poprowadzą przywódcy terytorium Niemiec, Litwy oraz Polski, pułkownicy Hervé i Deborah Cachelin.

Oficer Korpusu w Malborku Krzysztof Steiner pasjonuje się zarówno sportem, jak i misją chrześcijańską. Wierzy, że Armia Zbawienia może wywrzeć pozytywny wpływ na społeczność lokalną poprzez sport.

Armia Zbawienia zaprasza wszystkie dzieci na zajecie z gry na...

Święto Zesłania Ducha Świętego, to uobecnienie wielkiego wydarzenia w życiu Kościoła. Kościół starożytny zdefiniował osobę i naturę Ducha Świętego, który z pośród osób Trójcy Świętej...

Armia Zbawienia w Polsce rośnie pomimo pandemii i różnych ograniczeń. Wczoraj nasza...